De omzet van Lenovo groeide in het tweede kwartaal met 25%

lenovo-logo

Het Chinese gigantische merk Lenovo, die ook eigenaar is van Motorola van 2014, heeft een recordaantal verzonden 14 miljoenen smartphones in het tweede fiscale kwartaal van de 2016, die de 30 september eindigde.

lenovo-logo

Het merk registreerde een toename van 25% in verkopen vergeleken met het eerste kwartaal dat eindigde in juni van dit jaar. Dat gezegd hebbende, is de verkoop van mobiele apparaten met 20% gestegen ten opzichte van het eerste fiscale kwartaal, terwijl de totale verkoop jaar op jaar met 12% is gedaald.

De Lenovo Mobile-divisie leed in het tweede kwartaal een verlies vóór belastingen van $ 156 miljoen, maar het is nog steeds een duidelijke verbetering als je kijkt naar de voorgaande drie maanden. In termen van percentages is er een vallen in 7,7%, dat echter 4,4% beter is dan het voorgaande kwartaal.

De verkoop van Motorola-smartphones vertoonde een snelle stijging van 40%, dankzij de release van de Motorola Moto G4 en van het bereik van moto. Lenovo heeft al zo'n miljoen smartphones van de Moto Z-serie geleverd en het merk heeft een verzenddoel 3 miljoenen smartphones.

moto z

De omzet van Lenovo groeide in het tweede kwartaal met 25%

Yang Yuanqing, Lenovo voorzitter en CEO zei: "De marktomstandigheden zijn moeilijk, maar we hebben solide resultaten geboekt. Onze mobiele activiteiten hadden een goede volumegroei van kwartaal tot kwartaal en hebben nog steeds een marge. We hebben ook enkele van de knapste koppen in de branche aan Lenovo toegevoegd, die ons team hebben helpen versterken. We hebben er vertrouwen in: met onze strategie en het vermogen van ons team kunnen we belangrijke resultaten boeken'.

Lenovo heeft ook samengewerkt met een crowdfunding-website om ontwikkelaars te helpen geld in te zamelen voor hun creaties moto Mods voor de Moto Z-reeks. Ontwikkelaars met de meest interessante ideeën krijgen de kans om hun ideeën te presenteren op het hoofdkantoor van Motorola.

We herinneren je eraan dat ons volgen heel eenvoudig is: door de officiële pagina Facebook, via de ons nieuwskanaal Telegram Telegram , The onze groep Telegram Telegramof door je te abonneren op ons magazine van Kiosk spelenGoogle Play Kiosk. Hier vindt u het verschillende nieuws dat we op de blog hebben gerapporteerd. Het is ook mogelijk om commentaar te geven, te delen en ideeën te creëren voor discussie over het onderwerp.