Nubia Z17: GizROM 1.0 (Nougat) uitgebracht!

gizrom-gidsen

Na het vrijgeven van een eerste ROM aangepast voor de "jongere broer" Z17 Mini, de onze GizROM-team heeft zijn aandacht gevestigd op het grenzeloze vlaggenschip van de Chinese kolos. Hier ben je GizROM 1.0 gebaseerd op de Chinese 3.06-firmware (NubiaUI 5.0 Nougat) voor nubia Z17!

nubia z17

Nubia Z17: GizROM 1.0 (Nougat) uitgebracht!

Il GizChina ROM-project, we herinneren het ons, werd geboren met als doel "Italianiseren" voor de smaken en taal van de Chinese taal. Allemaal zonder de essentie op natuurlijke wijze te vervormen of zijn uiterlijk overdreven te veranderen. Alles, zoals altijd, proberen te optimaliseren prestatieverbruikvloeibaarheid stabiliteit.

Deze ROM biedt met name alle lokalisaties normaal gesproken te vinden op nubia-firmware die bestemd is voor de internationale markt (italiano inclusief, herzien en verbeterd door ons team) en integreert i Google-services voor een correcte werking van de Gapps of the Mountain View gigant, Play Store inbegrepen. In de lijst met wijzigingen die door ons team zijn aangebracht, vinden we ook de standaardbeschikbaarheid van de root-machtigingen (beheersbaar via SuperSu), het verwijderen van de bloatware en het gebruik van aangepaste geluiden en bootanimatie.

GizROM 1.0 voor nubia Z17 mini: downloaden en installeren

Ondanks de interne tests die door ons personeel zijn uitgevoerd, kan de eerste versie van onze ROM enkele bugs bevatten.

forum logo

De officiële discussie over de GizROM 1.0 gebaseerd op internationale firmware NubiaUI 3.06 (Nougat) voor nubia Z17 is op ons forum, waar u ook de installatiehandleiding en eventuele rapporten of updates kunt vinden. Voor de download verwijzen we in plaats daarvan naar de nieuwe portaal gewijd aan het project. Feedback en suggesties zijn, zoals altijd, welkom.


Mis geen enkel nieuws, aanbieding of beoordeling gepubliceerd op onze site! Volg ons op sociale netwerken om up-to-date te blijven in realtime dankzij:

 Biedt kanaal NieuwskanaalTelegram GroupFacebook-pagina, YouTube-kanaal en Forum.

Eren