nubia Z11: de Gizrom ZUI 3.1-editie komt eraan!

Nubia, Nubia Z11

gizrom-gidsen

De release van de GizROM 3.0 voor ZUK Z2, de eerste op basis van de interface ZUI 3.1, vertegenwoordigd voor ons team een ​​kans om opnieuw te werken aan de gebruikersinterface ontwikkeld door de dochteronderneming van Lenovo. Deze ervaring, in combinatie met de hardware-overeenkomsten, heeft ons ertoe aangezet om een ​​poort voor deze firmware te maken nubia Z11: hier is het Gizrom ZUI 3.1-editie voor het vlaggenschip zonder grenzen!

Hier is Gizrom ZUI 3.1 Edition voor nubia Z11!

Nubia z11

Een van de belangrijkste kenmerken van deze nieuwe GizROM noemen we:

  • ZUI 3.1.117 su basis noga;
  • meertalig (Italiaanse lokalisatie bewerkt door ons team);
  • fotocamera NubiaVision;
  • muziekapp van de Chinese nubiaUI met toegang tot de Xiami-catalogus;
  • presenteer de apps ZUK U Health, Gboard-toetsenbord, WeatherM8, Simple Gallery en Chrome;
  • geïntegreerde diensten Google en Play Store.

Hoewel ZUK Z2 en nubia Z11 dezelfde SoC delen, heeft de ZUI 3.1-poort zichzelf een moeilijke en niet volledig gewonnen uitdaging gevonden. Hoewel het ROM veel zijn stabiel, vloeistof, licht, in termen van consumptie en geschikt voor dagelijks gebruikin feite moeten we rapporteren paar maar relevante bugs. In feite was het niet mogelijk om het te integreren en te bedienen DT2W (ontwaken met de dubbele tik) en de IR-afstandsbediening van nubia, terwijl de functie speakerphone in gesprek is het aanwezig maar onbruikbaar.

Gizrom ZUI 3.1-editie voor nubia Z11: downloaden en installeren

Ondanks de interne tests die door ons personeel zijn uitgevoerd, bevat de eerste versie van onze ROM mogelijk enkele bugs die nog niet zijn gerapporteerd.

forum logo

De officiële discussie over de Gizrom ZUI 3.1-editie voor nubia Z11 firmware-gebaseerde ZUI 3.1.117 (Nougat) is beschikbaar op ons forum, waar u ook de installatiehandleiding en eventuele rapporten of updates kunt vinden. Voor de download verwijzen we in plaats daarvan naar de nieuwe portaal gewijd aan het project. Feedback en suggesties zijn, zoals altijd, welkom.


Mis geen enkel nieuws, aanbieding of beoordeling gepubliceerd op onze site! Volg ons op sociale netwerken om up-to-date te blijven in realtime dankzij:

 Biedt kanaal NieuwskanaalTelegram GroupFacebook-pagina, YouTube-kanaal en Forum.

Eren